Wydarzenia

Tęczowe zajęcia kulinarne „Pszczółek”

"Pszczółki" poznały dziś zjawisko meteorologiczne jakim jest tęcza . Gdy dowiedziały się jak już powstaje, poznały jej kolory w języku polskim i angielskim, stworzyliśmy własną tęczę! I to nie byle jaką - jadalną - w postaci babeczek!...

czytaj dalej

Nadchodzi wiosna

Wiosna tuż tuż, dlatego z tej okazji "Biedronki" zasadziły cebulę, a "Pszczółki" zasiały kwiatki.

czytaj dalej

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w grupie Biedronek i Pszczółek Wszystkiego najlepszego dla naszych małych kobietek

czytaj dalej

Drzwi Otwarte

Drzwi Otwarte już za nami! Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i zainteresowanie ofertą naszej placówki. Do postu dodajemy zdjęcia przygotowanych sal. Niestety, nie posiadamy innych zdjęć, bo działo się tak wiele, że nie było kiedy ich robić: - nasze przedszkolne...

czytaj dalej

Rekrutacja 2024/2025

Publiczne Przedszkole nr 3 przy ul. Górki 5 w Środzie Wielkopolskiej ogłasza nabór do grupy dzieci 3-letnich na rok 2024/2025.

czytaj dalej

Balik karnawałowy

Ach, co to był za bal! Pszczółki i Biedronki bawiły się dziś wspólnie na balu przebierańców. Zaczęliśmy od pamiątkowej sesji, by później przejść do zabaw i tańców. Nie zabrakło konkursów i ulubionych hitów dzieci Powtórka za rok!

czytaj dalej

Dzień Pizzy

"Pszczółki" i " Biedronki" świętowały Dzień Pizzy, który przypada 9 lutego. Dzieci zobaczyły jak powstaje ciasto drożdżowe, poznały historię i ciekawostki na temat pizzy. Później samodzielnie wykonywały ten włoski przysmak.

czytaj dalej
Skip to content