Wydarzenia

Szczegóły wydarzenia

Jesienne warsztaty dla rodziców z grupy „Biedronek”

lis 6, 2023

Dnia 06.11 23 w Grupie Biedronki odbyly się warsztaty z udziałem Rodziców pt: „Mamo, Tato pomóż mi rozweselic Pania Jesien”. Na poczatku warsztatow odbyly sie zabawy ruchowe na dywanie oraz gimnastyka buzi i jezyka. Nastepnie Pani Marzena odczytala treść listu od Pani Jesień, w ktorym poproszono dzieci o wykonanie zadan, żeby rozweselic Pania Jesień. Oto zadania, ktore wraz z Rodzicami mialy wykonac dzieci: posegregowac ubrania na jesienne i letnie, namalowac jesienny obraz, żeby Jesień mogła ogladac go w czasie zimy, zaśpiewać piosenke o jesieni, ozdobic darami jesieni sukienke, zrobic z jarzębiny bransoletke oraz ułóżyc dary jesieni wg podanego kodu. Po wykonaniu wszystkich zadan dzieci jednogłośnie stwierdzily że udało im sie rozweselic Pania Jesień.
Tego samego dnia odbyły się również zajęcia pokazowe z języka angielskiego Dwujęzyczne Dzieci, podczas których dzieci zaprezentowały zdobyte umiejętności oraz sposób pracy na zajęciach. 😊
+44
Skip to content